Time Venue Artist Title
12.00-17.00 #9 Rietveldpaviljoen, Zonnehof Het Wilde Oog Spakenburg Meets The World
14.00-14.30 #1 Lieve Vrouwekerkhof TwoMuch Circus Get Ready
14.00-14.30 #2 Paternosterstraat Hobe Lasai Moon
14.00-14.45 #3 Hof Le Grand Jeté! Répliques
14.30-15.00 #5 Het Seminarie (Muurhuizen 102) Suprun & Co Chicken Ryaba
14.30-15.15 #8 Koppelpoort (Spuizijde) Ibrahim Mousa Transit
14.30-15.15 #7 Langestraat (mobiel) Manibus Pedibus Come Closer
14.45-15.25 #4 Mooierstraat (achter Mondriaanhuis) Wonderground RISE
15.00-15.30 #1 Lieve Vrouwekerkhof Knot on Hands Brace for Impact
15.00-15.30 #3 Hof UliK Robotic Circus Salto Robotale
15.00-15.45 #2 Paternosterstraat PuntMoc Gags On Trix!
15.00-16.15 #10 Café Onder de Linde De Luie Honden Excursie Thuishaven
15.30-16.00 #7 Langestraat (mobiel) Blaas of Glory On a highway to hell
15.45-16.15 #4 Mooierstraat (achter Mondriaanhuis) Mariana Collado & Lucio A. Baglivo MyL
16.00-16.45 #2 Paternosterstraat Compagnia Signor Formicola Varietà mutanda
16.00-16.45 #3 Hof Bängditos theater 2CV - Ente Gut, Alles Gut
16.00-16.45 #1 Lieve Vrouwekerkhof INO Kollektiv INO
16.30-17.00 #4 Mooierstraat (achter Mondriaanhuis) Yucef Zraiby and Neilor Moreno Go Slow
16.30-17.00 #5 Het Seminarie (Muurhuizen 102) Suprun & Co Chicken Ryaba
16.30-17.15 #7 Langestraat (mobiel) Manibus Pedibus Come Closer
17.00-17.30 #2 Paternosterstraat Anna Krazy All Strings Attached
17.00-17.30 #1 Lieve Vrouwekerkhof Aramelo (Un)folded
17.00-17.45 #3 Hof Free-DOM City Street dance battles
17.00-17.45 #8 Koppelpoort (Spuizijde) Ibrahim Mousa Transit
17.45-18.15 #1 Lieve Vrouwekerkhof Blaas of Glory On a highway to hell
18.00-18.30 #3 Hof UliK Robotic Circus Salto Robotale
18.30-19.00 #1 Lieve Vrouwekerkhof Kunstbende Winnaars Utrecht 2022
19.00-19.30 #2 Paternosterstraat Hobe Lasai Moon
19.00-19.30 #3 Hof Duo Laos Otros Aires
19.00-19.30 #1 Lieve Vrouwekerkhof TwoMuch Circus Get Ready
19.00-19.30 #5 Het Seminarie (Muurhuizen 102) Suprun & Co Chicken Ryaba
19.00-19.40 #4 Mooierstraat (achter Mondriaanhuis) Wonderground RISE
19.30-20.45 #10 Café Onder de Linde De Luie Honden Excursie Thuishaven
20.00-20.30 #4 Mooierstraat (achter Mondriaanhuis) Mariana Collado & Lucio A. Baglivo MyL
20.00-20.30 #1 Lieve Vrouwekerkhof Knot on Hands Brace for Impact
20.00-20.45 #3 Hof Bängditos theater 2CV - Ente Gut, Alles Gut
20.00-20.45 #2 Paternosterstraat PuntMoc Gags On Trix!
20.00-20.45 #8 Koppelpoort (Spuizijde) Ibrahim Mousa Transit
20.45-21.15 #4 Mooierstraat (achter Mondriaanhuis) Yucef Zraiby and Neilor Moreno Go Slow
21.00-21.30 #3 Hof Blaas of Glory On a highway to hell
21.00-21.35 #6 Binnenplaats De Observant Matthias Romir Schwarz
21.00-21.45 #2 Paternosterstraat Compagnia Signor Formicola Varietà mutanda
21.00-21.45 #1 Lieve Vrouwekerkhof Firebirds Proper Mess
22.00-22.30 #1 Lieve Vrouwekerkhof Aramelo (Un)folded
22.00-22.30 #3 Hof Duo Laos Otros Aires
22.00-22.30 #2 Paternosterstraat Anna Krazy All Strings Attached
23.00-23.45 #3 Hof Firebirds Proper Mess
23.00-23.45 #1 Lieve Vrouwekerkhof INO Kollektiv INO